Gembird SPK-BT-LED-03-BK portable Bluetooth speaker with RGB LED Light Black 5W
- Laos olemas
- 18.90€
- Maksudeta: 15.24€
- Tootja: GEM
- Mudel: 8716309127844
- Tootekood: SPK-BT-LED-03-BK
- Saadavus: 4 tk
- ID: 328701
Kiire tarne
| Peamine | |
| Aku laadimisaeg | 3 h |
| aku pinge | 5 V |
| aku tööiga (max) | 4 h |
| AUX in | Yes |
| Battery type | Built-in battery |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetooth range | 10 m |
| Bluetooth transmitter power | 9 dBm |
| Bluetoothi versioon | 5.1 |
| Card reader integrated | Yes |
| Connectivity technology | Wireless |
| Driver diameter | 6.6 cm |
| FM Radio | Yes |
| Frequency range | 2402 - 2480 GHz |
| Impedance | 3 Ω |
| kaal | 530 g |
| Kõnelejate arv | 1 |
| Kõrgus | 134 mm |
| Laius | 111 mm |
| Maximum memory card size | 32 GB |
| Number of drivers | 1 |
| Recommended usage | Tablet / Smartphone |
| RMS rated power | 5 W |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 90 dB |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Sügavus | 111 mm |
| toote tüüp | Mono portable speaker |
| toote värv | Black |
| Ühilduvad mälukaardid | MicroSD (TransFlash) |
| wifi | No |
