Logitech Speaker System Z623
- Laos olemas
- 165.50€
- Maksudeta: 133.47€
Kuumakse alates: 7.23 EUR
- Tootja: LOG
- Mudel: 5099206024823
- Tootekood: 980-000403
- Saadavus: 20 tk
- ID: 328683
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm (1/8-inch) in | Yes |
| Amplification device included | No |
| Audio output channels | 2.1 channels |
| Audio RCA inputs | 1 |
| Bass adjustment | Yes |
| Bluetooth | No |
| Compliance certificates | CE, Federal Communications Commission (FCC) |
| Connectivity technology | Wired |
| Frequency range | 35 - 20000 Hz |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85182200 |
| Kaablid kaasas | Audio (3.5mm), Audio Direct |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Master (outer) case GTIN (EAN/UPC) | 50992060248209 |
| Master (välimine) korpuse pikkus | 440 mm |
| Number of satellite speakers | 2 |
| Package type | Box |
| pakendi kaal | 9.3 kg |
| pakendi kõrgus | 421 mm |
| pakendi laius | 302 mm |
| pakendi sügavus | 311 mm |
| Peak Music Power Output (PMPO) | 400 W |
| Põhi (välimine) korpuse brutokaal | 9.6 kg |
| Põhi (välimine) korpuse laius | 320 mm |
| Põhikorpuse (välimine) kõrgus | 335 mm |
| Power plug type | Type C |
| Power source | AC |
| Products per intermodal container (20ft) | 651 pc(s) |
| Products per intermodal container (40ft) | 1351 pc(s) |
| Products per pallet | 36 pc(s) |
| Recommended usage | Universal |
| RMS rated power | 200 W |
| Satellite speaker dimensions (WxDxH) | 117 x 126 x 196 mm |
| Satellite speaker weight | 1.75 kg |
| Satellite speakers RMS power | 35 W |
| Subwoofer dimensions (W x D x H) | 305 x 266 x 284 mm |
| Subwoofer RMS power | 130 W |
| Subwoofer weight | 7 kg |
| toote värv | Black |
| User guide | Yes |
| Volume control | Rotary |
