Speaker|TRUST|P.M.P.O. 120 Watts|Black|19019
- Laos olemas
- 104.54€
- Maksudeta: 84.31€
- Tootja: TRUST
- Mudel: 8713439190199
- Tootekood: 19019
- Saadavus: 4 tk
- ID: 336438
Kiire tarne
Colour Black , System profile 2.1 , P.M.P.O. 120 Watts , Volume control , Headphones jack
| Peamine | |
| Colour | Black |
| Headphones jack | Yes |
| Kategooria kood | SPE |
| Kirjeldus | - 2.1 speaker set including wooden subwoofer with a total RMS power output of 60 Watt (120 Watt peak power) - High quality sound with deep bass - Convenient wired volume control with headphones and iPod/mp3 connections - With volume and bass control at the side |
| Müüja koduleht | www.trust.com/products/product.aspx?artnr=19019 |
| P.M.P.O. | 120 Watts |
| Retail box quantity | 1 |
| Saatekarbi kaal | 12.3 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 36.5 cm |
| saatekasti kogus | 2 |
| Saatekasti laius | 45.5 cm |
| Saatekasti sügavus | 60 cm |
| System profile | 2.1 |
| Ühik netokaal | 5.1 kg |
| Ühiku brutokaal | 6.15 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.305 |
| Üksuse kasti laius | 0.295 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.435 |
| Unit Brutto Volume | 0.04982 cubm |
| Volume control | Yes |
