KZ EDX PRO NO MIC - in-ear headphones, black and gold
- Laos olemas
- 31.92€
- Maksudeta: 25.74€
- Tootja: KZ-
- Mudel: 6970493061762
- Tootekood: EDX Pro
- Saadavus: 3 tk
- ID: 401195
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Cable length | 1.25 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Driver diameter | 10 mm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 10 - 20000 Hz |
| Headphone sensitivity | 112 dB |
| Impedance | 24 Ω |
| Package contents | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| toote värv | Black |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
| Wearing style | In-ear |
