KZ ZAR NO MIC - in-ear headphones, black and gold
- Laos olemas
- 108.48€
- Maksudeta: 87.48€
- Tootja: KZ-
- Mudel: 6970493062646
- Tootekood: ZAR
- Saadavus: 4 tk
- ID: 401189
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 109 dB |
| Impedance | 16,5 Ω |
| Package contents | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| toote värv | Black |
| Warnings | Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Wearing style | In-ear |
