KZ ZAX BLACK NO MIC - in-ear headphones, black
- Laos olemas
- 96.12€
- Maksudeta: 77.52€
- Tootja: KZ-
- Mudel: 6970493061311
- Tootekood: ZAX
- Saadavus: 4 tk
- ID: 401193
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Cable length | 1.25 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 10 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 113 dB |
| Impedance | 24 Ω |
| kaal | 27 g |
| Package contents | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| toote värv | Black, Transparent |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
