KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - in-ear headphones
- Laos olemas
- 59.09€
- Maksudeta: 47.65€
- Tootja: KZ-
- Mudel: 6970493063322
- Tootekood: ZS10 PRO 2
- Saadavus: 11 tk
- ID: 401191
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Driver diameter | 10 mm |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 108 dB +/- 3 dB |
| Impedance | 28 Ω |
| Package contents | Silicone Eartips (S, M, L), Headphone cable x 1, Headphones, User manual |
| Recommended usage | Music |
| toote värv | Black, Transparent |
| Warnings | Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame., Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks. |
| Wearing style | In-ear |
