KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - in-ear headphones, green
- Laos olemas
- 83.71€
- Maksudeta: 67.51€
- Tootja: KZ-
- Mudel: 6970493062509
- Tootekood: AS16 PRO
- Saadavus: 5 tk
- ID: 401190
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Connectivity technology | Wired |
| Detachable cable | Yes |
| Ear coupling | Intraaural |
| Headphone frequency | 20 - 40000 Hz |
| Headphone sensitivity | 114 dB |
| Impedance | 18 Ω |
| Package contents | Headphones |
| Recommended usage | Music |
| toote värv | Green |
| Warnings | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
| Wearing style | In-ear |
