Sennheiser Momentum True Wireless 4 Headphones - Black Cooper
- Laos olemas
- 211.37€
- Maksudeta: 170.46€
Kuumakse alates: 9.23 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4260752332422
- Tootekood: 700367
- Saadavus: 6 tk
- ID: 342782
Kiire tarne
| Peamine | |
| Acoustic system | Open |
| Bluetooth | Bluetooth 5.4, Class 1 |
| Charging time | 120 min |
| Compatible with | A2DP, AVRCP, HFP, TMAP, PBP |
| Driver type | Dynamic |
| Frequency | 2402 -2480 MHz |
| Headphone frequency | 5 - 21000 Hz |
| Headset type | Binaural |
| Impedance | 470 Ω |
| Input voltage | 5 V |
| kaal | 72.4 g |
| Laius | 180 mm |
| Length | 190 mm |
| Maximum temperature | 40°C |
| Microphone type | Not available |
| Minimum operating temperature | 0 °C |
| Noise reduction | Yes |
| Operating time with charging case | 30 h |
| Recommended usage | Music |
| Sensitivity | 107 dB |
| Sound pressure level | 106 dB |
| Sügavus | 46.3 mm |
| tööaeg (max) | 7,5 h |
| toote tüüp | Headphones |
| toote värv | Bronze, Beige |
| Total Harmonic Distortion (THD) | 0.08% |
| USB Type-C connector | Yes |
| Volume control | Yes |
| Wearing style | In-ear |
