Sennheiser E865-S - supercardioid condenser vocal microphone, version with on/off switch
- Laos olemas
- 246.57€
- Maksudeta: 198.85€
Kuumakse alates: 10.77 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4006087048474
- Tootekood: E865-S
- Saadavus: 5 tk
- ID: 397553
Kiire tarne
| Peamine | |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 200 Ω |
| kaal | 311 g |
| Kõrgus | 193 mm |
| Korpuse materjal | Metal |
| max SPL | 150 dB |
| Microphone direction type | Supercardioid |
| Microphone frequency | 40 - 20000 Hz |
| On/off switch type | Hand switch |
| Package contents | Microphone holder, Microphone, Cover |
| Product diameter | 47 mm |
| toote tüüp | Condenser microphone |
| toote värv | Black, Graphite |
| Transducer type | Capacitive |
| Warnings | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water., Do not open the unit housing. |
