Sennheiser MD 445 - supercardioid dynamic microphone
- Laos olemas
- 441.51€
- Maksudeta: 356.06€
Kuumakse alates: 19.29 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4044155249583
- Tootekood: MD 445
- Saadavus: 5 tk
- ID: 397555
Kiire tarne
| Peamine | |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 245 Ω |
| kaal | 329 g |
| Kõrgus | 174 mm |
| Korpuse materjal | Metal |
| max SPL | 163 dB |
| Microphone direction type | Supercardioid |
| Microphone frequency | 40 - 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | 1,6 mV/Pa |
| Package contents | Microphone, Microphone holder, Case |
| Product diameter | 47,5 mm |
| toote tüüp | Dynamic microphone |
| toote värv | Graphite |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Avoid contact with water., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing. |
| XLR in | Yes |
