Sennheiser MD 46 - cardioid lavalier microphone
- Laos olemas
- 268.78€
- Maksudeta: 216.76€
Kuumakse alates: 11.74 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4006087051726
- Tootekood: MD 46
- Saadavus: 3 tk
- ID: 397554
Kiire tarne
| Peamine | |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 350 Ω |
| kaal | 360 g |
| Kõrgus | 250 mm |
| Korpuse materjal | Metal |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Microphone frequency | 40 - 18000 Hz |
| Microphone sensitivity | 2,0 mV/Pa |
| Package contents | Microphone |
| Product diameter | 49 mm |
| toote tüüp | Microphone |
| toote värv | Black |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Avoid contact with water., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing. |
| XLR in | Yes |
