Sennheiser MKE 2 Black EW - miniature lavalier microphone with 3.5 mm jack connector (black)
- Laos olemas
- 335.41€
- Maksudeta: 270.49€
Kuumakse alates: 14.65 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4006087098318
- Tootekood: MKE 2 BLACK EW
- Saadavus: 3 tk
- ID: 372545
Kiire tarne
| Peamine | |
| Cable length | 1.6 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 1000 Ω |
| max SPL | 142 dB |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| toote tüüp | Microphone |
| toote värv | Black |
| Voice coil type | Condenser |
| Warnings | Avoid contact with water., Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing. |
