Sennheiser MD 421 Kompakt 80th Edition - dynamic, supercardioid
- Laos olemas
- 295.93€
- Maksudeta: 238.65€
Kuumakse alates: 12.93 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4044155288230
- Tootekood: MD 421
- Saadavus: 3 tk
- ID: 397545
Kiire tarne
| Peamine | |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 250 Ω |
| kaal | 159 g |
| Kõrgus | 84 mm |
| Korpuse materjal | Stainless steel |
| Laius | 49 mm |
| Length | 122 mm |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Microphone frequency | 30 - 17000 Hz |
| Package contents | Microphone |
| toote tüüp | Dynamic microphone |
| toote värv | Silver, Beige |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Avoid contact with water., Do not open the unit housing., Use in accordance with the manufacturer's instructions. |
| XLR in | Yes |
