Sennheiser MD 435 - cardioid dynamic microphone
- Laos olemas
- 402.03€
- Maksudeta: 324.22€
Kuumakse alates: 17.56 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4044155249576
- Tootekood: MD 435
- Saadavus: 2 tk
- ID: 397563
Kiire tarne
| Peamine | |
| Connectivity technology | Wired |
| Dynamic range | 146 dB |
| Impedance | 245 Ω |
| kaal | 350 g |
| Kõrgus | 181 mm |
| Korpuse materjal | Metal |
| max SPL | 163 dB |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Microphone frequency | 40 - 20000 Hz |
| Package contents | Microphone, Case, Microphone holder |
| Product diameter | 47,5 mm |
| toote tüüp | Dynamic microphone |
| toote värv | Graphite |
| Transducer type | Dynamic |
| Warnings | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Do not open the unit housing., Avoid contact with water. |
| XLR in | Yes |
