Sennheiser MKE 2 Beige EW - miniature lavalier microphone with 3.5 mm jack connector (beige)
- Laos olemas
- 323.07€
- Maksudeta: 260.54€
Kuumakse alates: 14.11 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4006087098325
- Tootekood: MKE 2 BEIGE EW
- Saadavus: 5 tk
- ID: 372544
Kiire tarne
| Peamine | |
| Cable length | 1.6 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Impedance | 1000 Ω |
| max SPL | 142 dB |
| Microphone direction type | Omnidirectional |
| Microphone frequency | 20 - 20000 Hz |
| Microphone sensitivity | 5 mV/Pa +- 3 dB |
| toote tüüp | Microphone |
| toote värv | Beige |
| Voice coil type | Condenser |
| Warnings | Use in accordance with the manufacturer's instructions., Avoid contact with water., Do not open the unit housing. |
