Sennheiser Profile Streaming Set - USB-C microphone with adjustable arm for podcasting and streaming
- Laos olemas
- 187.10€
- Maksudeta: 150.89€
Kuumakse alates: 8.17 EUR
- Tootja: SEN
- Mudel: 4044155271911
- Tootekood: S700100
- Saadavus: 3 tk
- ID: 369670
Kiire tarne
| Peamine | |
| Frequency range | 20 - 20000 Hz |
| Headphones Signal-to-noise Ratio | 98 dB |
| Headphones working range | 32 Ω |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Microphone input impedance | 200 Ω |
| Microphone Signal-to-Noise Ratio (SNR) | -57 dB |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 70 dB |
| toote värv | Black |
| USB powered | Yes |
| XLR in | Yes |
