Lenovo Legion T7 34IAS10 Ultra 7 265KF 64GB DDR5 5600 2TB SSD GeForce RTX 5080 16GB NoOS Storm Grey
- Laos olemas
- 3 477.96€
- Maksudeta: 2 804.81€Kuumakse alates: 151.93 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 198157744653
- Tootekood: 90Y60054PL
- Saadavus: 3 tk
- ID: 399225
Kiire tarne
| Peamine | |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 2x2 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Chassis type | Tower |
| Colour name | Storm Grey |
| Diskreetne GPU tootja | NVIDIA |
| Diskreetne graafikakaardi mälu | 16 GB |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | NVIDIA GeForce RTX 5080 |
| Diskreetne graafikakaart | Yes |
| Diskreetne graafikamälu tüüp | GDDR7 |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel Z890 |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| helikiip | Realtek ALC1220 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Yes |
| jõudlussüdamikud | 8 |
| kaal | 18 kg |
| Kogu salvestusmaht | 2 TB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 477.4 mm |
| Laius | 211 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 128 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 250 W |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 2 x 32 GB |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| Number of processors installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| optilise draivi tüüp | No |
| Performance-core baassagedus | 3.9 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.4 GHz |
| Power supply | 1200 W |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Processor boost frequency | 5.5 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 125 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core Ultra (Series 2) |
| protsessori mudel | 265KF |
| Protsessori niidid | 20 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 20 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| sisemälu | 64 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 2 TB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 451.6 mm |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 1 |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 3.3 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| tõhusad südamikud | 12 |
| toote tüüp | PC |
| toote värv | Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Total SSDs capacity | 2 TB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 5 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Volume | 34 L |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| wifi | Yes |
