Lenovo ThinkCentre neo 50a 27 Gen 5 Intel Core 5 210H 68.6 cm (27") 1920 x 1080 pixels Touchscreen All-in-One PC 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Wi-Fi 6 (802.11ax) Grey
- Laos olemas
- 1 121.01€
- Maksudeta: 904.04€Kuumakse alates: 48.97 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 198156910684
- Tootekood: 12SB005GPB
- Saadavus: 13 tk
- ID: 397382
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter power | 90 W |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 2x2 |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Built-in camera | Yes |
| Card reader integrated | No |
| Colour gamut | 99% |
| Colour name | Luna Grey |
| Depth (with stand) | 192 mm |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | Not available |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| ekraani heledus | 300 cd/m² |
| emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 1000, 100 |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 2 |
| Height (with stand) | 473.2 mm |
| helikiip | Realtek ALC233-CG |
| Hiir kaasas | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, EPEAT Gold |
| jõudlussüdamikud | 4 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Klaviatuur kaasas | Yes |
| klaviatuuri keel | US International |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõnelejate arv | 2 |
| Kuva diagonaal | 68.6 cm (27") |
| Maksimaalne sisemälu | 32 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| mälu kella kiirus | 5200 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 1 x 16 GB |
| mälu vormitegur | DIMM/SO-DIMM |
| mälupesad | 2 |
| Memory slots type | SO-DIMM |
| Mouse connectivity | Wired |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| operatsioonisüsteemi keel | Polish |
| paneeli tüüp | IPS |
| Performance-core baassagedus | 2.2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 2.2 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core (Series 2) |
| protsessori mudel | 210H |
| Protsessori niidid | 12 |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 8 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | Yes |
| RGB colour space | sRGB |
| RMS rated power | 6 W |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.6 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.6 GHz |
| tõhusad südamikud | 4 |
| toote tüüp | All-in-One PC |
| toote värv | Grey |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total megapixels | 5 MP |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Weight (with stand) | 7.1 kg |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Width (with stand) | 611.7 mm |
| wifi | Yes |
