Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel Core 5 210H 32 GB DDR5-SDRAM 1 TB SSD Windows 11 Pro Mini PC Black
- Laos olemas
- 994.96€
- Maksudeta: 802.39€Kuumakse alates: 43.46 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 198158171953
- Tootekood: 13B9001FPB
- Saadavus: 17 tk
- ID: 391747
Kiire tarne
| Peamine | |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 2x2 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Card reader integrated | No |
| Chassis type | Mini PC |
| Colour name | Black |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | Not available |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 1000 Mbit/s, 100 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| helikiip | Realtek ALC256 |
| Hiir kaasas | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 1.13 kg |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Klaviatuur kaasas | Yes |
| Kogu salvestusmaht | 1 TB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõnelejate arv | 1 |
| Kõrgus | 34.5 mm |
| Laius | 179 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 1 x 32 GB |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mouse connectivity | Wired |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| operatsioonisüsteemi keel | English, Polish |
| optilise draivi tüüp | No |
| Power supply | 90 W |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| protsessori mudel | 210H |
| Protsessori niidid | 12 |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 8 |
| sisemälu | 32 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel Graphics |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 1 TB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 182.9 mm |
| toote tüüp | Mini PC |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Total SSDs capacity | 1 TB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Volume | 1 L |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| wifi | Yes |
