Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 5 Intel® Core™ i3 i3-1315U 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Mini PC PC Black
- Laos olemas
- 709.81€
- Maksudeta: 572.43€Kuumakse alates: 31.01 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 198158165716
- Tootekood: 13B9001JPB
- Saadavus: 18 tk
- ID: 397462
Kiire tarne
| Peamine | |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 2x2 |
| Audio system | High Definition Audio |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Cabling technology | 10/100/1000Base-T(X) |
| Card reader integrated | No |
| Chassis type | Mini PC |
| Colour name | Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | Not available |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| Display included | No |
| DisplayPort version | 1.4b |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel SoC |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 100, 1000 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| helikiip | Realtek ALC256 |
| Hiir kaasas | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, TCO |
| jõudlussüdamikud | 2 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 1.13 kg |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Klaviatuur kaasas | Yes |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõnelejate arv | 1 |
| Kõrgus | 34.5 mm |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 10 - 90% |
| Laius | 179 mm |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 1 x 16 GB |
| mälukanalid | Dual-channel |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mittetöötav kõrgus merepinnast | 0 - 12192 m |
| Mouse connectivity | Wired |
| Number of processors installed | 1 |
| Number of storage drives installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| operatsioonisüsteemi keel | English, Polish |
| optilise draivi tüüp | No |
| pakendi kaal | 2.03 kg |
| pakendi kõrgus | 186 mm |
| pakendi laius | 240 mm |
| pakendi sügavus | 250 mm |
| paroolikaitse | Yes |
| Paroolikaitse tüüp | HDD, Supervisor, BIOS |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.5 GHz |
| Placement supported | Horizontal/Vertical |
| Power supply | 65 W |
| Processor boost frequency | 4.5 GHz |
| Processor cache | 10 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core i3-13xxx |
| protsessori mudel | i3-1315U |
| Protsessori niidid | 8 |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i3 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 6 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sõrmejäljelugeja | No |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 182.9 mm |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.3 GHz |
| tõhusad südamikud | 4 |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| töökõrgus | 0 - 3048 m |
| toote tüüp | PC |
| toote värv | Black |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) A-tüüpi portide arv | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Volume | 1 L |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| wifi | Yes |
| WLAN-kontrolleri mudel | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WLAN-kontrolleri tootja | Intel |
