Lenovo ThinkCentre Neo 50s SFF Ultra 7 265 16GB DDR5 5600 512GB SSD Intel Graphics DVD-RW Windows 11 Pro Raven Black 3-year On-site warranty
- Laos olemas
- 1 049.72€
- Maksudeta: 846.55€Kuumakse alates: 45.85 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 199272212324
- Tootekood: 13DM002APB
- Saadavus: 5 tk
- ID: 397464
Kiire tarne
| Peamine | |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | High Definition Audio |
| Chassis type | SFF |
| Colour name | Raven Black |
| Compliance certificates | RoHS |
| Display included | No |
| emaplaadi kiibistik | Intel B860 |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 100, 1000 |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| helikiip | Realtek ALC623-CG |
| Hiir kaasas | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| kaal | 4.62 kg |
| Klaviatuur kaasas | Yes |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 339.5 mm |
| Laius | 92.5 mm |
| Line-out | Yes |
| M.2 card slot (storage) | 2 |
| M.2 card slot (wireless) | 1 |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| mälukanalid | Dual-channel |
| mälupesad | 2 x UDIMM |
| Number of storage drives installed | 1 |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| PCI Express x1 (Gen 3.x) slots | 1 |
| PCI Express x16 (Gen 3.x) slots | 1 |
| Power supply | 260 W |
| Power supply input frequency | 50/60 Hz |
| Power supply input voltage | 100 - 240 V |
| Processor boost frequency | 5.3 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| protsessori mudel | 265 |
| Protsessori niidid | 20 |
| Protsessori perekond | Intel Core 7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 20 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel UHD Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® UHD Graphics |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| Sügavus | 291.7 mm |
| toote tüüp | PC |
| toote värv | Black |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 2.0 ports quantity | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv | 1 |
| Volume | 8.2 L |
| wifi | Yes |
