Lenovo ThinkCentre neo 50t Gen 6 Intel Core Ultra 7 265 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Windows 11 Pro Tower PC Black
- Laos olemas
- 1 025.06€
- Maksudeta: 826.66€Kuumakse alates: 44.78 EUR
- Tootja: LEV
- Mudel: 199271023723
- Tootekood: 13BD0049PB
- Saadavus: 5 tk
- ID: 399892
Kiire tarne
| Peamine | |
| AI software frameworks supported by NPU | ONNX RT, DirectML, Windows ML, WebNN, OpenVINO |
| andmekandjad | SSD |
| Audio system | High Definition Audio |
| Card reader integrated | Yes |
| Chassis type | Tower |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | Not available |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| DisplayPorts quantity | 1 |
| emaplaadi kiibistik | Intel B860 |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| GPU performance up to | 8 TOPs |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 2.1 |
| helikiip | Realtek ALC623-CG |
| Hiir kaasas | Yes |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 8 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 5.8 kg |
| Keyboard connectivity | Wired |
| Klaviatuur kaasas | Yes |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõnelejate arv | 1 |
| Kõrgus | 365 mm |
| Laius | 145 mm |
| Line-out | Yes |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 182 W |
| mälu kella kiirus | 5600 MHz |
| Mälu paigutus (pesa x suurus) | 1 x 16 GB |
| mälupesad | 2x DIMM |
| mikrofon sisse | Yes |
| Mouse connectivity | Wired |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| NPU performance up to | 13 TOPs |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Pro |
| operatsioonisüsteemi keel | Polish |
| optilise draivi tüüp | DVD±RW |
| Performance-core baassagedus | 2.4 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5.2 GHz |
| Power supply | 260 W |
| Processor boost frequency | 5.3 GHz |
| Processor cache | 30 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 65 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core Ultra (Series 2) |
| protsessori mudel | 265 |
| Protsessori niidid | 20 |
| Protsessori perekond | Intel Core Ultra 7 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 20 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Sparsity support | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 292.2 mm |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.8 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 4.6 GHz |
| tõhusad südamikud | 12 |
| toote tüüp | PC |
| toote värv | Black |
| Total processor performance up to | 33 TOPs |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 4 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv | 1 |
| VGA (D-Sub) ports quantity | 1 |
| Volume | 13.6 L |
| wifi | No |
| Windows Studio effects support | Yes |
