CABLE HDMI-HDMI 0.5M/BLACK 36770 LINDY
- Laos olemas
- 12.52€
- Maksudeta: 10.10€
- Tootja: LINDY
- Mudel: 4002888367707
- Tootekood: 36770
- Saadavus: 5 tk
- ID: 306784
Kiire tarne
Cable length 0.5m , Connectors HDMI- HDMI , Colour Black
| Peamine | |
| Cable length | 0.5m |
| Colour | Black |
| Connectors | HDMI- HDMI |
| Kategooria kood | VCB |
| Kirjeldus | 0.5m 8K60Hz HDMI Cable, Black Line.
- Entry level HDMI 2.1 cable for home and small office applications - Supports UHD resolutions up to 7680x4320@60Hz 4:4:4 10bit - Robust PVC housing, nickel connectors, gold flashed contacts - Triple shielded cable, corrosion resistant copper coated steel 30AWG conductors - Supports 3D, 8K, 48Gbps, HEC, ARC, EARC CEC, Dolby® True HD, DTS-HD Master Audio, Dolby Atmos, DTS:X; |
| Mudel | 36770 |
| Müüja koduleht | www.lindy-international.com/0-5m-8K60Hz-HDMI-Cable-Black-Line.htm?websale8=ld0101.ld021102&pi=36770&ci=8015 |
| Saatekarbi kaal | 0.05 kg |
| Saatekarbi kõrgus | 1 cm |
| saatekasti kogus | 1 |
| Saatekasti laius | 17 cm |
| Saatekasti sügavus | 20 cm |
| toote tüüp | Cable |
| Ühik netokaal | 0.04 kg |
| Ühiku brutokaal | 0.05 kg |
| Üksuse kasti kõrgus | 0.01 |
| Üksuse kasti laius | 0.17 |
| Üksuse kasti pikkus | 0.2 |
| Unit Brutto Volume | 0.00034 cubm |
