ASUS ZenScreen MB16FC computer monitor 40.6 cm (16") 1920 x 1200 pixels WUXGA LCD Black
- Laos olemas
- 166.59€
- Maksudeta: 134.35€Kuumakse alates: 7.28 EUR
- Tootja: ASU
- Mudel: 4711636223201
- Tootekood: MB16FC
- Saadavus: 5 tk
- ID: 397684
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC input frequency | 50/60 Hz |
| AC input voltage | 100 - 240 V |
| Algne kuvasuhe | 16:10 |
| AMD FreeSync | No |
| Brand specific technologies | SPLENDID |
| Built-in camera | No |
| Built-in USB hub | No |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Depth (with stand) | 11 mm |
| Display brightness (typical) | 300 cd/m² |
| Display number of colours | 16.7 million colours |
| Display technology | LCD |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1200 pixels |
| ekraani kuju | Flat |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 7 kWh |
| Energy efficiency class (SDR) | C |
| Energy efficiency scale | A to G |
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 2458005 |
| Flicker-free technology | Yes |
| HD tüüp | WUXGA |
| HDCP | Yes |
| HDCP version | 1.4 |
| HDMI | Yes |
| Headphone out | Yes |
| Height (with stand) | 246 mm |
| Jätkusuutlikkuse sertifikaadid | ENERGY STAR, Forest Stewardship Council (FSC) Mix |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| Kontrastsuse suhe (tavaline) | 1000:1 |
| kõrguse reguleerimine | No |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| kõrvaklappide väljundid | 1 |
| Kuva diagonaal | 40.6 cm (16") |
| LED taustvalgus | Yes |
| Low Blue Light technology | Yes |
| Maksimaalne värskendussagedus | 75 Hz |
| Mini HDMI ports quantity | 1 |
| NVIDIA G-SYNC | No |
| Package type | Box |
| pakendi kaal | 2 kg |
| pakendi kõrgus | 318 mm |
| pakendi laius | 443 mm |
| pakendi sügavus | 90 mm |
| paneeli tüüp | IPS |
| pikslite kõrgus | 0.179 x 0.179 mm |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Power consumption (off) | 0.3 W |
| Power consumption (PowerSave) | 0.5 W |
| Power consumption (typical) | 5.62 W |
| Puuteekraan | No |
| Response time | 5 ms |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| Sisseehitatud kõlar(id) | No |
| toote värv | Black |
| Turu positsioneerimine | Home |
| USB Type-C downstream ports quantity | 2 |
| VESA mounting | No |
| Viewable size, horizontal | 34.5 cm |
| Viewable size, vertical | 21.5 cm |
| Viewing angle, horizontal | 178° |
| Viewing angle, vertical | 178° |
| Warnings | Unplug the monitor from the power source before cleaning., Do not disassemble the monitor casing to avoid risk of electric shock., Place the monitor on a flat and stable surface to avoid tipping and damage. |
| Weight (with stand) | 900 g |
| Width (with stand) | 358 mm |
