Havit MP847 mouse pad Gaming
- Laos olemas
- 16.70€
- Maksudeta: 13.47€
- Tootja: HAV
- Mudel: 6939119024086
- Tootekood: MP847
- Saadavus: 151 tk
- ID: 343155
Kiire tarne
| Peamine | |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Laius | 700 mm |
| Mouse pad thickness | 3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 300 mm |
| Surface coloration | Image |
| toote värv | Blue |
| Wrist rest | No |
