Havit MP848 mouse pad Gaming
- Laos olemas
- 15.76€
- Maksudeta: 12.71€
- Tootja: HAV
- Mudel: 6939119041137
- Tootekood: MP848
- Saadavus: 161 tk
- ID: 343156
Kiire tarne
| Peamine | |
| Gaming mouse pad | Yes |
| Laius | 700 mm |
| Mouse pad thickness | 3 mm |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Sügavus | 300 mm |
| Surface coloration | Image |
| toote värv | Red, Black |
| Wrist rest | No |
