Havit MS1027 - gaming mouse (black)
- Laos olemas
- 15.71€
- Maksudeta: 12.67€
- Tootja: HAV
- Mudel: 6939119030896
- Tootekood: MS1027black
- Saadavus: 200 tk
- ID: 367922
Kiire tarne
| Peamine | |
| Buttons durability (million clicks) | 3 |
| Buttons quantity | 6 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.6 m |
| Customizable movement resolution | Yes |
| Device interface | USB Type-A |
| Ergonomic design | Yes |
| Kõrgus | 41 mm |
| Laius | 126.2 mm |
| Movement resolution | 3600 DPI |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Power source | Cable |
| Purpose | Gaming |
| Scroll type | Wheel |
| Scrolling directions | Vertical |
| Sügavus | 72.5 mm |
| toote värv | Black |
| vormitegur | Right-hand |
