Havit MS959S gaming mouse
- Laos olemas
- 20.44€
- Maksudeta: 16.48€
- Tootja: HAV
- Mudel: 6950676217018
- Tootekood: MS959S
- Saadavus: 129 tk
- ID: 343146
Kiire tarne
| Peamine | |
| Buttons quantity | 8 |
| Buttons type | Pressed buttons |
| Cable length | 1.6 m |
| Ergonomic design | Yes |
| Kõrgus | 41 mm |
| Laius | 72 mm |
| Movement detection technology | Optical |
| Number of scroll wheels | 1 |
| Power source | Cable |
| Purpose | Gaming |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Scroll type | Wheel |
| Sügavus | 128 mm |
| Surface coloration | Pattern |
| toote värv | Black |
| vormitegur | Right-hand |
