Havit KB901L - gaming keyboard (white and green)
- Laos olemas
- 44.88€
- Maksudeta: 36.19€
- Tootja: HAV
- Mudel: 6939119026332
- Tootekood: KB901Lwg
- Saadavus: 16 tk
- ID: 367919
Kiire tarne
| Peamine | |
| Backlight | Yes |
| Backlight type | RGB LED |
| Cable length | 1.8 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Device interface | USB |
| Keyboard dimensions (WxDxH) | 365 x 138 x 39 mm |
| Keyboard keys operating life | 50 million characters |
| Keyboard number of keys | 88 |
| Keyboard weight | 858 g |
| klaviatuuri paigutus | QWERTY |
| Recommended usage | Gaming |
| toote värv | White, Green |
