Razer Kraken X Lite Headset Wired Head-band Gaming Black
- Laos olemas
- 37.44€
- Maksudeta: 30.19€
- Tootja: RAZ
- Mudel: 8886419378082
- Tootekood: RZ04-02950100-R381
- Saadavus: 5 tk
- ID: 314529
Kiire tarne
| Peamine | |
| 3.5 mm connector | Yes |
| Acoustic system | Closed |
| Audio adapters included | 2 x 3.5 mm |
| Battery operated | No |
| Bluetooth | No |
| Cable colour | Black |
| Cable length | 1.3 m |
| Connectivity technology | Wired |
| Control type | Buttons |
| Detachable microphone | No |
| Driver unit | 4 cm |
| Extension cable length | 2 m |
| Harmoneeritud süsteemi (HS) kood | 85183000 |
| Headphone frequency | 12 - 28000 Hz |
| Headphone sensitivity | 109 dB |
| Headset type | Binaural |
| Impedance | 32 Ω |
| kaal | 230 g |
| Kokkupandav | No |
| Kõrgus | 210 mm |
| Laius | 160 mm |
| Magnet type | Neodymium |
| Microphone direction type | Cardioid |
| Microphone frequency | 100 - 10000 Hz |
| Microphone mute | No |
| Microphone sensitivity | -45 dB |
| Microphone type | Boom |
| Noise canceling | Yes |
| Plug and Play | Yes |
| Recommended usage | Gaming |
| Signal-to-Noise Ratio (SNR) | 60 dB |
| Sügavus | 88 mm |
| toote tüüp | Headset |
| toote värv | Black |
| USB connectivity | No |
| Wearing style | Head-band |
