Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
Activejet ATH-55N Toner (replacement for HP 55A CE255A, Canon CRG-724; Supreme; 6000 pages; black)
- Laos olemas
- 42.47€
- Maksudeta: 34.25€
- Tootja: ACJ
- Mudel: 5901443011484
- Tootekood: ATH-55N
- Saadavus: 40 tk
- ID: 331391
Kiire tarne
| Peamine | |
| Black toner cartridges quantity | 1 |
| Black toner page yield | 6000 pages |
| Brand compatibility | Canon/HP |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| OEM code | HP 55A CE255A, Canon CRG-724 |
| Package type | Box |
| Print technology | Laser printing |
| Printing colours | Black |
| Product description | Activejet Toner |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Replacement for | HP 55A CE255A / Canon CRG-724 |
| säilitustemperatuur (T-T) | -20 - 40 °C |
| Supply type | Single pack |
| Technology | New |
| Type | Compatible |
| Version | Supreme |
