Activejet AH-45N Ink cartridge (replacement for HP 45 51645A; Supreme; 44 ml; black)
- Laos olemas
- 31.22€
- Maksudeta: 25.18€
- Tootja: ACJ
- Mudel: 5904356284730
- Tootekood: AH-45N
- Saadavus: 135 tk
- ID: 340720
Kiire tarne
| Peamine | |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink volume | 44 ml |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | High (XL) Yield |
| Class | A+ |
| Compatible ink types, supplies | 45 51645A |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS08: Health hazard |
| Ink type | Pigment-based ink |
| OEM code | HP 45 51645A |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Black |
| Product description | Activejet Ink Cartridge |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Replacement for | HP |
| Supply type | Single pack |
| Technology | New |
| Type | Compatible |
| Version | Supreme |
