Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
HP 300 Black Original Ink Cartridge
- Laos olemas
- 36.69€
- Maksudeta: 29.59€
- Tootja: HP-
- Mudel: 883585763313
- Tootekood: CC640EE
- Saadavus: 48 tk
- ID: 332188
Kiire tarne
| Peamine | |
| Approximate page yield (A4, black & white, ISO/IEC 19752) | 200 pages |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 200 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Case or master carton dimensions (W x D x H) | 23.62 x 7.87 x 6.46 mm |
| Case or master carton quantity | 60 pc(s) |
| Case or master carton weight | 3.51 kg |
| Colour | No |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| HP segment | Business, Enterprise |
| Ink drop | 13.8 pl |
| Ink type | Pigment-based ink |
| kaal | 30 g |
| Kõrgus | 115 mm |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Laius | 116 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Package dimensions (W x D x H) | 116.1 x 36.1 x 115.1 mm (4.57 x 1.42 x 4.53") |
| Package weight (imperial) | 0.0544 kg (0.12 lbs) |
| pakendi kaal | 50 g |
| pakendi kõrgus | 115 mm |
| pakendi laius | 116 mm |
| pakendi sügavus | 36 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1199.9 x 800.1 x 1128 mm (47.2 x 31.5 x 44.4") |
| Pallet gross weight | 193.4 kg |
| Pallet weight (imperial) | 193.4 kg (426.4 lbs) |
| Print cartridge volume (metric) | 4 ml |
| Print head nozzles | 336 |
| Print head swath | 1.42 cm (0.56") |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Black |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Retail only | N |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Size (imperial) | 11.6 cm (4.57") |
| Sügavus | 36 mm |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Töötemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Total amount of recycled materials used for making | 70% |
| Type | Original |
| UNSPSC-code | 44103105 |
| Weight (imperial) | 1.05 oz |
