Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
HP 301 Black Original Ink Cartridge
- Laos olemas
- 33.96€
- Maksudeta: 27.39€
- Tootja: HP-
- Mudel: 884962894415
- Tootekood: CH561EE
- Saadavus: 77 tk
- ID: 332153
Kiire tarne
| Peamine | |
| BCP bubble graphic colour | Black |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 190 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Black ink volume | 3 ml |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Hazard pictogram(s) | GHS07: Harmful, GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard |
| HP segment | Enterprise |
| Ink type | Dye-based ink |
| kaal | 35 g |
| Kõrgus | 115 mm |
| Laius | 113 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 48608 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 8 pc(s) |
| Master (välimine) korpuse pikkus | 198 mm |
| OEM code | CH561EE |
| Package type | Box |
| pakendi kaal | 50 g |
| pakendi kõrgus | 115 mm |
| pakendi laius | 113 mm |
| pakendi sügavus | 37 mm |
| Pallet gross height | 117.6 cm |
| Pallet gross length | 80 cm |
| Pallet gross weight | 178.6 kg |
| Pallet gross width | 120 cm |
| Põhi (välimine) korpuse brutokaal | 3.2 kg |
| Põhi (välimine) korpuse laius | 588 mm |
| Põhikorpuse (välimine) kõrgus | 172 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Black |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Sügavus | 37 mm |
| Supply type | Single pack |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Tooted põhi(välimise) korpuse kohta | 60 pc(s) |
| Töötemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Total amount of recycled materials used for making | 70% |
| Type | Original |
