Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
HP 301 Tri-color Original Ink Cartridge
- Laos olemas
- 38.53€
- Maksudeta: 31.07€
- Tootja: HP-
- Mudel: 884962894514
- Tootekood: CH562EE
- Saadavus: 33 tk
- ID: 332205
Kiire tarne
| Peamine | |
| BCP bubble graphic colour | Tri-color |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour | Yes |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 165 pages |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Empty weight | 31 g |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard, GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| HP segment | Enterprise |
| Ink type | Pigment-based ink |
| kaal | 41 g |
| Kõrgus | 115 mm |
| Ladustamise suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Laius | 113 mm |
| Layers per pallet | 6 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet | 48608 pc(s) |
| pakendi kaal | 60 g |
| pakendi kõrgus | 115 mm |
| pakendi laius | 113 mm |
| pakendi sügavus | 37 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Pallet gross weight | 201.6 kg |
| Print cartridge volume (metric) | 3 ml |
| Print head nozzles | 612 |
| Print head swath | 1.42 cm (0.56") |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Cyan, Magenta, Yellow |
| Products per pallet | 2880 pc(s) |
| Quantity per box | 1 pc(s) |
| Quantity per pack | 1 pc(s) |
| Retail only | N |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Sügavus | 37 mm |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Töötemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Total amount of recycled materials used for making | 65% |
| Type | Original |
