Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
HP 302 2-pack Black/Tri-color Original Ink Cartridges
- Laos olemas
- 54.93€
- Maksudeta: 44.30€
- Tootja: HP-
- Mudel: 190780475898
- Tootekood: X4D37AE
- Saadavus: 12 tk
- ID: 332196
Kiire tarne
| Peamine | |
| Black ink cartridges quantity | 1 |
| Black ink page yield | 190 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink cartridges quantity | 1 |
| Colour ink page yield | 165 pages |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| Hazard pictogram(s) | GHS08: Health hazard, GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard |
| kaal | 70 g |
| Kõrgus | 157 mm |
| Laius | 117 mm |
| OEM code | X4D37AE |
| Package type | Blister |
| pakendi kaal | 110 g |
| pakendi kõrgus | 157 mm |
| pakendi laius | 117 mm |
| pakendi sügavus | 38 mm |
| Print technology | Inkjet printing |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 60 °C |
| Sügavus | 38 mm |
| Supply type | Multi pack |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 20 - 80% |
| Töötemperatuur (T-T) | 15 - 32 °C |
| Type | Original |
