Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
HP 305 2-Pack Tri-color/Black Original Ink Cartridge
- Laos olemas
- 37.00€
- Maksudeta: 29.84€
- Tootja: HP-
- Mudel: 195161166969
- Tootekood: 6ZD17AE
- Saadavus: 87 tk
- ID: 332007
Kiire tarne
| Peamine | |
| Black ink page yield | 120 pages |
| Black ink type | Pigment-based ink |
| Brand compatibility | HP |
| Cartridge capacity | Standard Yield |
| Colour ink page yield | 100 pages |
| Colour ink type | Dye-based ink |
| HP segment | Home |
| Ink type | Pigment-based ink |
| kaal | 89 g |
| Kõrgus | 157 mm |
| Laius | 117 mm |
| Layers per pallet | 5 pc(s) |
| Master (outer) cases per pallet layer | 24 pc(s) |
| OEM code | 6ZD17AE |
| Package type | Box |
| pakendi kaal | 50 g |
| pakendi kõrgus | 184 mm |
| pakendi laius | 361 mm |
| pakendi sügavus | 251 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) | 1200 x 800 x 1064 mm |
| Pallet dimensions (W x D x H) (imperial) | 1199.9 x 800.1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Printing colours | Black, Cyan, Magenta, Yellow |
| Products per pallet | 1080 pc(s) |
| Quantity per pack | 2 pc(s) |
| säilitustemperatuur (T-T) | -40 - 80 °C |
| Sügavus | 38 mm |
| Supply type | Twin pack |
| Töö suhteline õhuniiskus (H-H) | 8 - 85% |
| Töötemperatuur (T-T) | 5 - 35 °C |
| Type | Original |
