Maclean MC-594 projection screen 2.54 m (100") 3:4
- Laos olemas
- 76.68€
- Maksudeta: 61.84€
- Tootja: MCN
- Mudel: 5903292801094
- Tootekood: MC-594
- Saadavus: 13 tk
- ID: 362067
Kiire tarne
| Peamine | |
| Algne kuvasuhe | 3:4 |
| Diagonal | 2.54 m (100") |
| Drive type | Manual |
| kaal | 12.3 kg |
| Mounting type | Wall |
| Overall screen size (Height x Width) | 150 x 200 cm |
| toote värv | Black, White |
| Viewing angle | 160° |
