Turvaline ostukoht
Kojuvedu
Mugav kättesaamine
REFLECTA CR 180 X 180 1:1 BL FRAME
- Laos olemas
- 85.00€
- Maksudeta: 68.55€
- Tootja: REFLECTA
- Mudel: 4005039876615
- Tootekood: 87661
- Saadavus: 11 tk
- ID: 317209
Kiire tarne
The Reflecta CrystalLine Rollo screens are characterized by the very good price/performance ratio. The quality and sophisticated Rollo mechanism permits easy extending and retracting. The quality fabric gives a brilliant image to the viewer.
| Peamine | |
| Aspect ratio | 1:1 |
| Dimensions (WxDxH) - folded | 194.7 cm x 17.6 cm x 17.6 cm |
| Placing / Mounting | Ceiling mountable, wall mountable |
| Product description | Reflecta Crystal-Line Rollo projection screen - 100" (254.6 cm) |
| Projection Image Size | 180 cm x 180 cm |
| Projection Screen Image Diagonal Size | 100" (254.6 cm) |
| Screen Surface | Matte White |
| toote tüüp | Projection screen |
