ASUS Vivobook 17 X1704VA-AU1069W Core i5-120U 17.3" FHD IPS-level display 60Hz 250 nits AG 16GB 512GB SSD Intel Graphics WLAN + Bluetooth 720p webcam 50Wh battery Windows 11 Cool Silver
- Laos olemas
- 758.37€
- Maksudeta: 611.59€Kuumakse alates: 33.13 EUR
- Tootja: ASU
- Mudel: 4711636375900
- Tootekood: X1704VA-AU1069W
- Saadavus: 9 tk
- ID: 397618
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 48 W |
| Aku mahutavus | 50 Wh |
| Akuelementide arv | 3 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 1x1 |
| Audio system | SonicMaster |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Colour gamut | 45% |
| Colour name | Cool Silver |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| ekraani heledus | 250 cd/m² |
| esikaamera | Yes |
| Esikaamera HD tüüp | HD |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 2 |
| kaal | 2.1 kg |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Korpuse materjal | Plastic |
| Kuva diagonaal | 43.9 cm (17.3") |
| Laius | 399.3 mm |
| Maksimaalne sisemälu | 16 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 55 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| mälu vormitegur | On-board + SO-DIMM |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | Windows 11 Home |
| operatsioonisüsteemi arhitektuur | 64-bit |
| osutusseade | Touchpad |
| paneeli tüüp | IPS |
| paroolikaitse | Yes |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 5 GHz |
| Processor boost frequency | 5 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 15 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core (Series 1) |
| protsessori mudel | 120U |
| Protsessori perekond | Intel® Core™ i5 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 10 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | No |
| RGB colour space | NTSC |
| Screen to body ratio | 86% |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5 |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud kõlar(id) | Yes |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 254.3 mm |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.8 GHz |
| tõhusad südamikud | 8 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Silver |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| USB 2.0 ports quantity | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv | 2 |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 2.4 A |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
