ASUS Vivobook 18 M1807GA-S8005 Ryzen AI 5 430 18.0" WUXGA IPS-level panel 144Hz 300 nits AG 16GB DDR5 512GB SSD Radeon graphics WLAN + Bluetooth 1080p webcam 70Wh battery No OS Quiet Blue
  • Laos olemas
  • Tootja: ASU
  • Mudel: 4711636435000
  • Tootekood: M1807GA-S8005
  • Saadavus: 8 tk
  • ID: 397608
Kiire tarne
Peamine
AC adapter frequency 50 - 60 Hz
AC adapter power 68 W
Aku mahutavus 70 Wh
Akuelementide arv 4
Algne kuvasuhe 16:10
andmekandjad SSD
antenni tüüp 2x2
Audio system SonicMaster
Battery technology Lithium-Ion (Li-Ion)
Bluetooth Yes
Bluetoothi ​​versioon 5.4
C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim Yes
Colour gamut 100%
Colour name Quiet Blue
Compliance certificates REACH, RoHS
ekraani eraldusvõime 1920 x 1200 pixels
ekraani heledus 300 cd/m²
esikaamera Yes
Esikaamera eraldusvõime 1920 x 1080 pixels
Esikaamera HD tüüp Full HD
HD tüüp WUXGA
HDMI ports quantity 1
HDMI versioon 2.1 TMDS
Infrapuna (IR) kaamera Yes
Installitud SSD-de arv 1
kaal 2.6 kg
klaviatuuri taustvalgus Yes
Kogu salvestusmaht 512 GB
Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port Yes
kõrgus (ees) 1.86 cm
Kõrgus (tagumine) 1.99 cm
Korpuse materjal Plastic
Kuva diagonaal 45.7 cm (18")
L2 cache 4 MB
L3 vahemälu 8 MB
Laius 402.5 mm
LED taustvalgus Yes
Maksimaalne värskendussagedus 144 Hz
Neural processor unit (NPU) AMD Ryzen AI
NPU performance up to 50 TOPs
numbriklahvistik Yes
NVMe Yes
On-board graphics card Yes
Operatsioonisüsteem installitud No
osutusseade Touchpad
paneeli tüüp IPS-Level
paroolikaitse Yes
Processor boost frequency 4.5 GHz
Protsessori genereerimine AMD Ryzen AI 400 Series
protsessori mudel 430
Protsessori niidid 8
Protsessori perekond AMD Ryzen™ AI 5
protsessori sagedus 2 GHz
protsessori tootja AMD
protsessori tuumad 4
Protsessori vahemälu tüüp L2 & L3
Puuteekraan No
remonditavuse indeks 8
RGB colour space sRGB
Screen to body ratio 90%
sisemälu 16 GB
Sisemälu tüüp DDR5-SDRAM
Sisseehitatud GPU tootja AMD
Sisseehitatud graafikakaardi mudel AMD Radeon Graphics
Sisseehitatud graafikakaartide perekond AMD Radeon Graphics
Sisseehitatud kõlar(id) Yes
Sisseehitatud mikrofon Yes
SSD liides PCI Express 4.0
SSD mahutavus 512 GB
SSD vormitegur M.2
Sügavus 274.5 mm
toote tüüp Laptop
toote värv Blue
Top Wi-Fi standard Wi-Fi 6 (802.11ax)
Total SSDs capacity 512 GB
Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) Yes
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv 2
USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) C-tüüpi portide arv 2
USB Power Delivery (USB PD) Yes
USB Type-C charging port Yes
Vahelduvvooluadapteri sisendpinge 100 - 240 V
Vahelduvvooluadapteri väljundpinge 20 V
Vahelduvvooluadapteri väljundvool 3.4 A