ASUS ExpertBook B1 B1503CVA-S77277 laptop Intel Core 5 210H 39.6 cm (15.6") Full HD 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6 (802.11ax) Black, Grey
- Laos olemas
- 611.80€
- Maksudeta: 493.39€Kuumakse alates: 26.73 EUR
- Tootja: ASU
- Mudel: 4711636384339
- Tootekood: B1503CVA-S77277
- Saadavus: 10 tk
- ID: 401201
Kiire tarne
| Peamine | |
| AC adapter frequency | 50 - 60 Hz |
| AC adapter power | 65 W |
| Akuelementide arv | 3 |
| Algne kuvasuhe | 16:9 |
| andmekandjad | SSD |
| antenni tüüp | 2x2 |
| Audio system | Dirac |
| Battery technology | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| C-tüüpi USB DisplayPort alternatiivrežiim | Yes |
| Certified refurbished | No |
| Colour gamut | 45% |
| Colour name | Gentle Grey |
| Compliance certificates | REACH |
| Copilot+ PC | No |
| Diskreetne graafikakaardi mudel | Not available |
| Diskreetne graafikakaart | No |
| ekraani eraldusvõime | 1920 x 1080 pixels |
| esikaamera | Yes |
| Etherneti LAN | Yes |
| Etherneti LAN (RJ-45) pordid | 1 |
| Etherneti LAN andmeedastuskiirused | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| HD tüüp | Full HD |
| HDMI ports quantity | 1 |
| HDMI versioon | 1.4 |
| Installitud SSD-de arv | 1 |
| jõudlussüdamikud | 4 |
| kaabelluku pesa | Yes |
| Kaabliluku pesa tüüp | Kensington |
| kaal | 1.64 kg |
| Kogu salvestusmaht | 512 GB |
| Kombineeritud kõrvaklappide/mikrofoni port | Yes |
| Kõrgus | 19.9 mm |
| Kuva diagonaal | 39.6 cm (15.6") |
| Laius | 359.5 mm |
| LED taustvalgus | Yes |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| Maksimaalne sisemälu | 64 GB |
| Maksimaalne turbo võimsus | 115 W |
| Maksimaalne värskendussagedus | 60 Hz |
| mälu vormitegur | SO-DIMM |
| mälupesad | 2x SO-DIMM |
| Mobiilsidevõrgu ühendus | No |
| numbriklahvistik | Yes |
| NVMe | Yes |
| On-board graphics card | Yes |
| Operatsioonisüsteem installitud | No |
| optilise draivi tüüp | No |
| osutusseade | Touchpad |
| paroolikaitse | Yes |
| Performance-core baassagedus | 2.2 GHz |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Pimestamisvastane ekraan | Yes |
| Processor boost frequency | 4.8 GHz |
| Processor cache | 12 MB |
| Protsessori baasvõimsus | 45 W |
| Protsessori genereerimine | Intel Core (Series 2) |
| protsessori mudel | 210H |
| Protsessori niidid | 12 |
| Protsessori perekond | Intel Core 5 |
| protsessori pesa | BGA 1744 |
| protsessori tootja | Intel |
| protsessori tuumad | 8 |
| Protsessori vahemälu tüüp | Smart Cache |
| Puuteekraan | No |
| RGB colour space | NTSC |
| sisemälu | 16 GB |
| Sisemälu tüüp | DDR5-SDRAM |
| Sisseehitatud GPU tootja | Intel |
| Sisseehitatud graafikakaardi mudel | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud graafikakaartide perekond | Intel® Graphics |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| SSD liides | PCI Express 4.0 |
| SSD mahutavus | 512 GB |
| SSD vormitegur | M.2 |
| Sügavus | 232.2 mm |
| Tõhusa tuuma baassagedus | 1.6 GHz |
| Tõhusa tuumaga maksimaalne turbosagedus | 3.6 GHz |
| tõhusad südamikud | 4 |
| toote tüüp | Laptop |
| toote värv | Black |
| Top Wi-Fi standard | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Total SSDs capacity | 512 GB |
| Usaldusväärse platvormi moodul (TPM) | Yes |
| Usaldusväärse platvormi mooduli (TPM) versioon | 2.0 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A-tüüpi portide arv | 2 |
| USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) C-tüüpi portide arv | 2 |
| USB Power Delivery (USB PD) | Yes |
| USB Type-C charging port | Yes |
| Vahelduvvooluadapteri sisendpinge | 100 - 240 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundpinge | 20 V |
| Vahelduvvooluadapteri väljundvool | 3.25 A |
| Wi-Fi standardid | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
