iBOX IUZ100TC laptop charger PD 100W, E-mark chip
  • In Stock
  • Brand: IBO
  • Model: 5903968681111
  • Product Code: IUZ100TC
  • Availability: 35 pcs
  • ID: 342034
Fast delivery
Main
Automatic output voltage adjustment Yes
Cable length 2 m
Charger compatibility Laptop, Netbook
Charger type Indoor
Depth 80 mm
Easy pairing Yes
fast charging Yes
Height 31 mm
Input voltage 100 - 240 V
Maximum output voltage 20 V
Maximum power 100 W
Minimum output voltage 5 V
Operating principle Contact
Power protection features Over current, Short circuit, Over power
Power source type AC
product colour Black
USB Type-C ports quantity 1
weight 305 g
Width 119 mm