Qoltec 50052.90W.HP power adapter/inverter Indoor Black
- Laos olemas
- Tootja: QOC
- Mudel: 5901878500522
- Tootekood: 50052.90W.HP
- Saadavus: 11 tk
- ID: 333009
Kiire tarne
| Peamine | |
| Brand compatibility | HP |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful |
| Input frequency | 50/60 Hz |
| Input voltage | 220 - 240 V |
| Kaablid kaasas | AC |
| kaal | 263 g |
| Kõrgus | 30 mm |
| Laius | 125 mm |
| Output current | 4.62 A |
| Output power | 90 W |
| Output voltage | 19.5 V |
| Power protection features | Overheating, Short circuit, Over voltage, Overload |
| Sügavus | 50 mm |