Qoltec 50052.90W.HP power adapter/inverter Indoor Black
  • Laos olemas
  • Tootja: QOC
  • Mudel: 5901878500522
  • Tootekood: 50052.90W.HP
  • Saadavus: 11 tk
  • ID: 333009
Kiire tarne
Peamine
Brand compatibility HP
Hazard pictogram(s) GHS09: Environmental hazard, GHS07: Harmful
Input frequency 50/60 Hz
Input voltage 220 - 240 V
Kaablid kaasas AC
kaal 263 g
Kõrgus 30 mm
Laius 125 mm
Output current 4.62 A
Output power 90 W
Output voltage 19.5 V
Power protection features Overheating, Short circuit, Over voltage, Overload
Sügavus 50 mm