Power Supply IBOX AURORA 500W 14 CM FAN ZIA500W14CMBOX
  • In Stock
  • Brand: IBO
  • Model: 5901443056270
  • Product Code: ZIA500W14CMBOX
  • Availability: 6 pcs
  • ID: 333201
Fast delivery
Main
AC outlets quantity 1 AC outlet(s)
Depth 125 mm
form factor Tower
Hazard pictogram(s) GHS07: Harmful, GHS02: Flammable, GHS09: Environmental hazard
Height 210 mm
Housing material Metal
Output power 500 W
product colour White
weight 1.55 kg
Width 381 mm