Power Supply IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
- In Stock
- Brand: IBO
- Model: 5901443056287
- Product Code: ZIA600W14CMBOX
- Availability: 3 pcs
- ID: 333157
Fast delivery
| Main | |
| AC outlets quantity | 1 AC outlet(s) |
| Depth | 85 mm |
| form factor | Tower |
| Hazard pictogram(s) | GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable, GHS07: Harmful |
| Height | 150 mm |
| Housing material | Metal |
| Number of phases | 1 |
| Output power | 600 W |
| product colour | White |
| Width | 140 mm |