Power Supply IBOX AURORA 700W 14 CM FAN ZIA700W14CMBOX
  • In Stock
  • Brand: IBO
  • Model: 5901443056294
  • Product Code: ZIA700W14CMBOX
  • Availability: 20 pcs
  • ID: 333124
Fast delivery
Main
AC outlets quantity 1 AC outlet(s)
Automatic battery test Yes
Battery technology Sealed Lead Acid (VRLA)
Cold start Yes
Cooling type Passive
Depth 85 mm
form factor Tower
Hazard pictogram(s) GHS07: Harmful, GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable
Height 150 mm
Hot-swap battery No
Housing material Metal
Nominal output voltage 230 V
Number of phases 1
Output power 700 W
product colour Black
Width 140 mm