Power Supply IBOX AURORA 600W 14 CM FAN ZIA600W14CMBOX
  • In Stock
  • Brand: IBO
  • Model: 5901443056287
  • Product Code: ZIA600W14CMBOX
  • Availability: 3 pcs
  • ID: 333157
Fast delivery
Main
AC outlets quantity 1 AC outlet(s)
Depth 85 mm
form factor Tower
Hazard pictogram(s) GHS09: Environmental hazard, GHS02: Flammable, GHS07: Harmful
Height 150 mm
Housing material Metal
Number of phases 1
Output power 600 W
product colour White
Width 140 mm